jeżeli nie masz średniej krajowej to nawet nie masz co składać papierów.to jest podstawa w przyszłości możesz sobie zwiększyć ale przez 5 lat nie możesz zmniejszyć nic.A jak dostanie młodego rolnika to ciągnik moze sobie kupić jaki chce pod warunkiem ze nie ma więcej niż 5 lat i nie był brany na żaden prof. tak więc bez swojej kasy nic nie kupisz.