Dokładnie tak jak pisze Krzysztof 120 i 240 dni i mnożyć trzeba było przez 625 a na fakturze wyszło mi brutto 85924,8 zł
Rychu te 30 dni to było żywienie w 1 cyklu produkcyjnym a obliczyć trzeba było na rok czyli 4 cykle produkcyjne razy 30 dni czyli przez 120 dni są żywione tą paszą w ciągu roku