Skocz do zawartości

michalsoft

Members
  • Postów

    997
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalsoft

  1. Super Fos Dar 40 - jakie macie ceny ? U mnie 3100 brutto
  2. A jakie opinie o Bernstein i Jurek z Rapool?
  3. W sobotę poszła T3 a dzis od rana 47 litrów. Na dobrych stanowiskach pszenica pomechrana i popochylana mimo regulacji w suchym roku -0,3 modus i 1l ccc
  4. Co na mszyce ? Acetamioryd wystarczy ?
  5. W lubelskim sprawdza sie . Dobra na mozaiki , nawet siałem po burakach
  6. Jak długo może stać rozrobiony oprysk w opryskiwaczu . W piątek wieczorem pojawiła sie niespodziewana burza i nie pozwoliła wykonać zabiegu . Wczoraj co chwilę mżawka i wiatr
  7. Tak zgadza się, najlepiej wspominam etatowych pracowników, a nie tych likwidatorów zewnętrznych
  8. U nas bylo jeśli dobrze pamiętam-6, -7 , -9 i na hybrydzie z łaską naliczył 8% ale oględziny trwały 4 godziny
  9. Do ilu lisci najpóźniej można pryskać rimpode ? Mam strasznie nierówne buraki na mozaikach i tam gdzie są mniejsze pojawiło sie dużo komosy
  10. Nie pryskane bo liczyłem na deszcz a tu ani kropli nie spadło, taka susza. Pytam o to bo mam taki oprysk i chodzi mi czy będzie sie nadawał
  11. A jak dawałem na t1 wirtuoz pro + unix , pozniej Priaxor +0,5 protiokonazol to na t3 będzie dobrze 36 g metkonazolu + 100 g protiokonazol ?
  12. Na t3 Panorama w dawce 0,4-0,5 wystarczy ?
  13. Przez 7 dni spadło 3 l . Masakra
  14. Co polecacie na bodziszek ? Mam jedna działkę z nim . Evolution na jednoliścienne bedzie ok?
  15. Oprócz lubelskiego
  16. Ja zastanawiałem sie nad tym 30 metko i 80 protio bo takie mam tez troche pozostałości. I melasa do tego
  17. Albo metkonazol z difenkonazolem ?
  18. A 33g metkonazolu +80 protiokonazolu ma sens wogole ?
  19. Co planujecie na ewentualne T3 ?
  20. Mieszał ktoś z was jednoliścienne z Lontler ?
  21. Na kłosa jak by dać po kwitnieniu melase i jakiś t3 tanie jak by były deszcza?
  22. U nas jeden 3 rok pominą npk w zbozu ,rzepaku aby coś do kukurydzy dał w podziewacz to słabo to wygląda
  23. michalsoft

    Groch siewny

    Co i w jakiej fazie dajecie od grzyba w grochu jarym ? Difebkonazol może byc ?
  24. U nas po mrozach rzepaki kwitną znowu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v