MafiaSD

Members
 • Ilość treści

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

3 obserwujących

O MafiaSD

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 12/30/1994

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gm. Sztabin
 • Zainteresowania
  Rolnictwo, motoryzacja, piłka nożna, czytanie czasopism rolniczych, oglądanie filmów na YouTubie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MafiaSD

  Renault 106.14

  No ładna ta Renatka Danielu 😁
 2. Hej, nie jesteś czasami z gminy Sztabin? Jakbyś mógł odezwij się na priv, miałbym parę pytań co do tej ładowarki.
 3. Ooo ja Gmina Sztabin Panie 🙂 Co tam za busika masz? Nie chceszoze sprzedać? 😅
 4. A jak sytuacja z tym że wcześniej była trawa długi czas a ty bd robił z tego pole? W agencji właściciel to zgłosił? Bo to chyba już pod TUZ podchodzi jak tyle lat trawa była, a wiadomo jak jest z przekształcaniem TUZów w orne. A druga kwestia jeśli mowa o tych dzierżawach na tzw. "gębę", to nie boisz się że pole doprowadzisz do stanu uzytkowalnosci takiej że bd miał z tego profity a właściciel nagle sobie wyduma że komuś innemu może da bo ktoś mu jeszcze do ha parę groszy dorzuci? Nie próbowałeś zaproponować dzierżawy na papierze na jakiś okres czasu, w zamian czynsz dzierżawny np te dopłaty żeby nie było że i to chcesz mu zabrać bo wiadomo że bd krzywym okiem patrzył.
 5. Nie uśmiecha mi się ZUSu co miesiąc tyle płacić, nie wiedząc jak działalność się rozkręci. Jeszcze jedno mam pytanie, czy to prawda że można opłacić Skalski KRUS wstecz? Bo kiedyś coś mi się obiło o uszy.
 6. Czyli nici z moich planów, szkoda. Trza szukać normalnej roboty jak tak
 7. A ja chciałem zapytać czy mogę otworzyć działalność zaraz po tym jakbym ubezpieczył się w krusie? (nie chodzi mi o dostanie premii tylko czy sam z sb chciałbym otworzyć). Pytam z tego względu bo wyczytałem że trzeba być ubezpieczonemu w krusie co najmniej 3 lata żeby takie coś zrobić. Czy to prawda?
 8. O kurde, jeśli by było 150 tysięcy za dwa lata to może i warto poczekać A jeśli wujek na sb by wziął teraz RMG to za pięć lat ja bym mógł też lub MR?
 9. Ok, to się pomyliłem. Ale tzn że jak nie mam tych 11,04 to już dziękujemy do widzenia?
 10. Tak pytam bo jesli się uda to skorzystam z młodego a jeśli nie to zostaje restrukturyzacja małych gospodarstw. A jeszcze średnia u nas na Podlasiu wynosi 11,04 a ja mam mniej. To wystarczy osiągnąć wartość ekonomiczna czy jeszcze hektary muszą się zgadzać?
 11. Aha. A zapytam jeszcze bo planuje część ziemi kupić od wujka za tą premię? Czytałem tu na forum to widziałem że chyba można
 12. Witam wszystkich. Chciałbym w tym roku skorzystać z młodego rolnika, mianowicie mój wujek ma 9,83ha ziemi (przewaga łąk nad polami). W tym rzecz że jest niska wartość ekonomiczna. Jest bydlo-6 szt wszystkiego. Piszecie tu o tym słoneczniku, u nas doradcy tego jeszcze nikomu nie robili aby zwiększyć tak wartość SO. Jak wogole jest z tym słonecznikiem? Co z nim trzeba zrobić od siewu, sprzedać gdzieś czy jak? Czy wystarczy byle był zasiany 😁
 13. MafiaSD

  Jałówki simental

  Jaka jest wysokość i szerokość tych otworów na głowę? Ładnie zrobione
 14. Koledzy jałówka dziś została pokryta przez weta (godz. 12.30) podwójną porcją nasienia, tym rasy HO, bysiek to SOLUTION z PH Konrad. Ruję zaczęła wczoraj z rana obskakując drugą jałówkę, wieczorem już była sama obskakiwana. Dziś z rana to samo, na dodatek miała taki śluz przezroczysty że aż do końca ogona sięgał. Teraz jak ja wypuszczałem do pojenia to już ta druga nie skakała po niej, tylko się obwąchiwały. Ruje ma regularne tylko że długie i cholera wie kiedy ona może się skończyć. Krew też zawsze ma po zakończeniu. Druga jałówka która z nią razem się chowa to HF i za pierwszym razem ją zacieliłem i nie widać było że powtarza. Mam je na sprzedaż i kilku już dzwoniło, ale chciałem żeby obie były już zacielone a tu d*pa
 15. Hej. Mam jałówkę tej rasy i nie mogę jej zacielić. Już dwa razy była inseminowana przez weta nasieniem też tej rasy i nic. Powiedzcie czy u was też tak długo mają ruję, bo ostatnią miała przez 2 dni i pewnie za szybko poszlo.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj