U mnie za luty wyszło 2,20 brutto powyżej 30 tys patrząc na tych wielkich bambrów co stawania obory na 200 krów i więcej to chce aby mleko było po 1zl bo przez takich zaś jest nadmiar mleka
kto ma wypić te mleko jak populacja ludzi się zmniejsza
u mnie cena za ha ziemi dzierżawa od 3500 w zwyz a jestem południową wlkp