Skocz do zawartości

RolnikAgroKujawski

Members
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RolnikAgroKujawski

  1. u mnie jeszcze nawet nie posiana. gnoj mielismy wozic ale opona walnęła w 60 tce z turem
  2. nie wiedziałem że cię tu znajdę
  3. Cześć ludzie. Mam pytanko. Jak myślicie co to może być za kierownica. Ursus c330 1974. Po założeniu kapsla od Zetora, bo mam 2 ramienna Zetora w c360 z turem, wygląda trochę jak z Zetora. A i kierownica jest płaska. Być może dziadek ją kiedyś wymieniał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v