Skocz do zawartości

Agronom1993

Members
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Agronom1993

  1. Stosujecie bor przy t2 na liść flagowy?
  2. Jedziecie na płatek dziś jak od jutra chłodniejsze dni i opady czy lepiej po opadach jak sie ociepli
  3. Wyjeżdżacie jutro z t1 r1 kto nie zrobił? Do niedzieli ciepło później zimno i poranne przymrozki
  4. Kiedy siana i jaki region Polski
  5. 2 dni odstępu wystarczy między axialem a modusem?
  6. Jakie zabiegi przy takiej pogodzie można by dać dziś czy jutro? Rzepak ma pęd gdzieś na 7 - 10 cm w planach toprex tebu mikro bor. Dawać całość czy czekać na poprawę pogody
  7. Protiokonazol w każdym zabiegu jaki to ma sens
  8. Panowie możliwe to żeby o tej porze roku już było czuć rzepak zgnilizną?
  9. Panowie pszenica posiana ale dużo leży na wierzchu na poprzeczniakach wzejdzie przez zimę czy raczej nie
  10. Panowie jeżeli ta pogoda by się sprawdziła to można w środę opryskać cezaro pszenicę w fazie szpilki?
  11. Sprzedajecie jęczmień ozimy na browar?
  12. A u mnie jeszcze nie wyszła i część na wierzchu leży i nie wiem czy pryskać na siłę czy wczesną wiosną prysnąć i tak do wiosny za dużo nie urośnie raczej
  13. Cezaro przedwchodowo jest sens pryskać? Zboże jeszcze nie wyszło a warunków juz ma nie byc po niedzieli
  14. Panowie można cezaro na szpilkę stosować?
  15. Stosował ktoś korvetto jesienią? Jaka dawka żeby nic nie zepsuć? 1 litr planuje dać rzepak w fazie 4-8 liści
  16. U was też pełno mysz po soi? Uprawa orkowa a mysz pełno
  17. Npk pod plug będzie ok czy nie bardzo? Gleba 4a 4 b będzie siane po soi
  18. Fungi i mikro można robić jutro jak rano ma być niby 4 stopnie?
  19. Dzień po porannym przymrozku wystarczy żeby dawać fungi i mikro?
  20. Dziękuję za odpowiedź a skąd kwota 721 zł bo podstawowa to 488 zł
  21. A z ze zróżnicowaną + wymieszanie słomy 233 + 87?
  22. Orientuje się ktoś ile jest dopłaty za 1 ha pszenżyta?
  23. Co stosujecie do płukania opryskiwacza z śor jak macie pryskać rzepak a wcześniej był jakiś sulfunomocznik albo glifo
  24. Talerzujecie resztki po soi czy od razu orka?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v