Skocz do zawartości

wesolek83974

Members
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesolek83974

  1. wesolek83974

    Buraki cukrowe

    u mnie już na wierzchu. zaobserwował już ktoś szarki?
  2. drugie życie obciąznika od tura ;D
  3. uprawa przedsiewna :D
  4. siewnik 700kg agregat 800kg więc razem wychodzi około 1500kg :)
  5. zazwyczaj sypię około 200 kg i daje radę na spokojnie normę trzyma w miarę dobrze na pewno lepiej niż stary poznaniak ;)
  6. radzi sobie dobrze, ale czasem jak się dużo ziemi ciągnie to czuć że ma ciężko
  7. wesolek83974

    Pronar 82sa

    :D
  8. stare zdjęcie sprzed roku :)
  9. Orka przedsiewna :)
  10. Siewnik jest z 2017 roku i kupiłem go nowego 😁 sprawuje się dobrze, na plus redlice talerzowe
  11. wesolek83974

    Pronar 82sa + Unia

    Siewy 2025 Unia poznaniak 330/2,5d + Unia ceres l
  12. Troll pracuje U mnie od nowości i nie mogę narzekać, na ciasne miejsca jest w sam raz. Trzeba tylko uważać żeby go nie przeciążyć bo ma skłonność do pękania
  13. Wszystkie normalnie świecą cały czas. Alternator był wymieniany z 10 lat temu na oryginalny białoruski
  14. Mały błąd mi się wkradł miało być z kierownicą a nie z kabiną 🫣 Tak kierownica trochę w bok :)
  15. Nie mam klimy :( jest tylko nawiew ciepłego powietrza. Cały kokpit razem z kabiną jest trochę przesunięty.
  16. Kabina jest dosyć wygodna, wszystko pod ręką. Jedyny minus to słabo wygłuszona podłoga i wycie :( Dzięki :) od nowości U mnie, rocznik 2007 :)
  17. Po naklejkach na masce też
  18. Też mi się tak wydaje, u nas jest od nowości i staramy się dbać o niego jak najlepiej to się odwdzięcza bezawaryjnością :)
  19. Mój pracuje niemal bezawaryjnie :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v