Skocz do zawartości

wesolek83974

Members
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O wesolek83974

  • Urodziny 12 Maja

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Chromowola
  • Zainteresowania
    rolnictwo, mechanika, elektryka, spawanie, rękodzieło

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia wesolek83974

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • One Month Later
  • Week One Done
  • Dedicated Unikat
  • Collaborator Unikat
  • First Post Unikat

Najnowsze odznaki

26

Reputacja

  1. wesolek83974

    Buraki cukrowe

    u mnie już na wierzchu. zaobserwował już ktoś szarki?
  2. drugie życie obciąznika od tura ;D
  3. uprawa przedsiewna :D
  4. siewnik 700kg agregat 800kg więc razem wychodzi około 1500kg :)
  5. zazwyczaj sypię około 200 kg i daje radę na spokojnie normę trzyma w miarę dobrze na pewno lepiej niż stary poznaniak ;)
  6. radzi sobie dobrze, ale czasem jak się dużo ziemi ciągnie to czuć że ma ciężko
  7. wesolek83974

    Pronar 82sa

    :D
  8. stare zdjęcie sprzed roku :)
  9. Orka przedsiewna :)
  10. Siewnik jest z 2017 roku i kupiłem go nowego 😁 sprawuje się dobrze, na plus redlice talerzowe
  11. wesolek83974

    Pronar 82sa + Unia

    Siewy 2025 Unia poznaniak 330/2,5d + Unia ceres l
  12. Troll pracuje U mnie od nowości i nie mogę narzekać, na ciasne miejsca jest w sam raz. Trzeba tylko uważać żeby go nie przeciążyć bo ma skłonność do pękania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v