Witam,
Szukam opinii o pługach 4 skibowych obrotowych. Stoję przed zakupem. Marki nad jakimi się zastanawiam:
RabeWerk zabezpieczenie NomStop
Overum- zabezpieczenie hydrauliczne
Unia Ibis- zabezpieczenie resorowe
Czy warto dopłacać za Vario?
Maszyna miałaby współpracować z zetorem 16145. Chciałbym poznać opinie użytkowników po latach użytkowania danej maszyny. Klasy gleby IV-V, podłoże gliniaste, powierzchnia rocznie do zaorania około 20 hektarów.
Przy okazji jakiej szerokości szukać pługa, myślałem nad 140/160cm orki.