wojciech02

Members
 • Ilość treści

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wojciech02

 1. wojciech02

  żniwa 2021

  żniwa 2021 z udziałem c360 i nh tx 32 sypało tak średnio ale miejmy nadzieję że za rok będzie lepiej
 2. u mnie nie dało się i użyłem taki wielki ściągacz 😂
 3. ja ponad 800 ale jeszcze plandeka do kupienia
 4. były luzy na klinach więc wymieniłem wałki
 5. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 6. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 7. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 8. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 9. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 10. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 11. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 12. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
 13. przeprowadzam remont kosiarki famarol zo70 1,35m i chciałem się pochwalić przebiegiem prac wymieniam wszystkie łożyska i zużyte eksplatacją całość została pomalowana podkładem epoksydowym pierwsze testy zaliczyła teraz tylko skompletować osłony. mimo że są proste zęby w przekładni to pracuje w miarę cicho myślę że po takim remoncie posłuży latami :)
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj