Skocz do zawartości

HubertO1993

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez HubertO1993

  1. Ok dzięki wielkie, mógł byś mi jeszcze bliżej objaśnić znaczenie tych dźwigien i jak prawidłowo ich używać? Zmian trybu pracy? O co dokładnie chodzi? dźwignia po lewej stronie między fotelem a kołem, służy do załączenia i wyłączenia walka? Pytam dlatego ze wałek nie reaguje na ta dźwignie w tym przypadku. Coś jest nie tak po mojemu
  2. Witajcie, potrzebuje pomocy przy new hollandzie td80d. Na początku chciał bym abyście wyjaśnili mi jak prawidłowo załączać i rozłączać napęd wom w tym modelu. Nie miałem nigdy wcześniej odczynienia z NH a ten jest teścia i chciał bym mu pomoc w naprawie. Problem polega na trudnościach w załączeniu walka. Tak jak by nie wysprzeglało go i cały czas się kręcił. Kręci się nawet gdy wcisnę sprzęgło. Opuszczam wajche od sprzęgła i tez bez reakcji. Jedyna możliwością rozsądna jest uruchamianie na zgaszonym silniku. Myślałem o naciągnięciu linki od spodu jednak jest to dość problematyczne i czy pomoże? Prosił bym również o wytłumaczenie jak prawidłowo powinno się to wszystko zachowywać. Teściu jest osobą starsza i ciężko jest mu cokolwiek wytłumaczyć dla mnie. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v