Ok dzięki wielkie, mógł byś mi jeszcze bliżej objaśnić znaczenie tych dźwigien i jak prawidłowo ich używać? Zmian trybu pracy? O co dokładnie chodzi?
dźwignia po lewej stronie między fotelem a kołem, służy do załączenia i wyłączenia walka? Pytam dlatego ze wałek nie reaguje na ta dźwignie w tym przypadku. Coś jest nie tak po mojemu