Chyba wypasaja. Tak tylko bardziej mi chodzi o niestosowanie tresciwych ile bez tego mozna wycisnąć i jak się to kalkuluje. Bo ładować tresciwe doic po 30 litrów a jak ma z tego zostać przykładowo 20 groszy z litra a jak ma się doic 20 litrów po mniejszych kosztach i więcej zostać to temat do przemyślenia. Liczył ktoś koszt produkcji 1 litra mleka?