Skocz do zawartości

Godzio

Members
  • Postów

    410
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Godzio

  1. Godzio

    Rzepak

    Czyli dac 120kg saletry
  2. Godzio

    Rzepak

    Czyli dużego spadku plonu nie bedzie? Czy cos dosypać azotu zamian? Poszlo 0.5t saletrosanu 26 na 2.33 i 2 dawka 450kg saletry 33,5 na 2,33
  3. Godzio

    Rzepak

    Czym to zwalczyć ?
  4. Godzio

    rzepak HR strzelce gemini

    pierwszy raz w gospodarstwie rzepak stan 5.11.25 siew 28.08.25 50szt na m²
  5. Rabewerk Supertaube hd mam na oku ale nie wiem ile ma mala wierzyczka cm?
  6. Cześć wam chce kupić plug rabewerk 4 na ramię 160 czy 180 nie pamiętam jaka tam była dokladnie i Mam dylemat czy moja 6 da radę z tym plugiem ziemię mam różne troche gliny mozaiki itp. ogólnie klasa ziemi od 4a w dół, teren też rozny troche gorki, równe jak myślicie da radę?
  7. u mnie jej nie ma Ale chyba już ogarnięty temat rozdzielacz pod pokrywa z skrzyni puszczał olej zobaczymy w poniedziałek co i jak ale wielkie dzięki
  8. myślisz? ile ma byc barów na deklu
  9. Witam mam Jechałem sobie na pole i wracając zaczął slizgac mi na żółwiu przy startowaniu więc podciaglem tasme i tak robiłem aż skończyła mi sie tasma bo akurat były żniwa i po żniwach zmieniłem mikropompke i tasme nowa i znów ten sam problem tylko dzis zauważyłem że dodatkowo przy żółwiu nie chodzi mi przedni napęd za zajacu zalacz mi przedni napęd i nie slizga sie zajac Wiem przeważnie jest na odwrót że slizga na zajacu i nie pracuje przedni napęd a tu jest na odwrót na żółwiu slizga i przedni naped nie chodzi co może byc nie tak?
  10. Godzio

    Rzepak Gemini i Kepler

    pamiętasz jak Ci wyszedl ten gemini?
  11. Godzio

    pszenica riposta

    kwalfikat
  12. dzieki dzieki tylko u mnie teraz pogoda cały czas 28stopni i nie zapowiada się chłodniej nie wiem czy jechać z wieczora czy rana?
  13. Godzio

    pszenica apostel

    ważone srednia z 2.4hektara
  14. Godzio

    pszenica riposta

    zobaczymy w zniwa
  15. Godzio

    pszenica apostel

    nie nie bez przesady
  16. Godzio

    pszenica riposta

    riposta stan 15.6.25
  17. Godzio

    pszenica apostel

    6.6t
  18. Godzio

    kukurydza oseva celong

    Witam jak jej tu pomóc to pewnie sa skutki po odchwaszczaniu pierwszy raz w gospodarstwie jest kukurydza i można dodać siarczan magnezu do oprysku dolistnego? stan 17.6.25
  19. Godzio

    kukurydza oseva celong

    Witam jak jej tu pomóc to pewnie sa skutki po odchwaszczaniu pierwszy raz w gospodarstwie jest kukurydza i można dodać siarczan magnezu do oprysku dolistnego? stan 17.6.25
  20. ale teraz chyba nie powino to zejść na dół jak są już wypełnione
  21. Godzio

    Pszenica riposta

    pierwszy raz ja mam ale zapowiada się obiecująco zawsze miałem apostel
  22. dzięki Duże to straty robi na hektar?
  23. Godzio

    Jęczmień ozimy kosmos

    Witam czy te pierwsze pięterka mógł załatwić mróz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v