Godzio 18 Opublikowano 5 Kwietnia Czym to zwalczyć ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199791
Andpol 1305 Opublikowano 6 Kwietnia Niczym ale to chwast niski i rzepakowi nie groźny choć azot zjada. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199811
Godzio 18 Opublikowano 6 Kwietnia Czyli dużego spadku plonu nie bedzie? Czy cos dosypać azotu zamian? Poszlo 0.5t saletrosanu 26 na 2.33 i 2 dawka 450kg saletry 33,5 na 2,33 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199848
anto 48 Opublikowano 6 Kwietnia ja bym dorzucił po 100 kg/ha saletry Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199915
Danielek161 209 Opublikowano 6 Kwietnia Także bym dorzucił minimum 100kg/ha saletry Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199916
PawelKtm525 200 Opublikowano 6 Kwietnia ja to i 150 bym dał jak bym miał;D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199922
robi57362 2893 Opublikowano 7 Kwietnia chociaż emotki dajcie bo pojedzie siać, a tak do autora na uj tyle azotu? w 6 t celujesz? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199975
Danielek161 209 Opublikowano 7 Kwietnia Ja mówie dość poważne 120 czystego uważam za mało Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3199980
Godzio 18 Opublikowano 15 Kwietnia Czyli dac 120kg saletry Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3200569
ZELKOW 1374 Opublikowano 16 Kwietnia dla rzepaku to dawka azotu wiosną to minimum 170kg chyba że mamy ogromne i bardzo dobrze dostępne zawartości azotu mineralnego to ok Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3200612
robi57362 2893 Opublikowano 16 Kwietnia nie na 5-6 kl,a I na słaba 4 170 to za bogato Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846510-rzepak/#findComment-3200618
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się