Skocz do zawartości

Sebastian1264

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebastian1264

  1. Sebastian1264

    Kws Gilmor

    Ten rok to najgorszy jak pamiętam. Już na jesień się zaczęło na Dolnymśląsku siew rzepaku sucho tak,że pług nie wbijał się w ziemię. Siewy ozimin od końca września non stop deszcze siało się na siłę. Połowa nasion nie zeszła teraz mrozem i suszą wszystko dostało. Niby coś dziś i wczoraj popadało ale to za jeden dzień słońca po wilgoci będzie.
  2. Koledzy bałagam o pomoc skosilismy przyczepę owsa i jest troszkę zielonego a jest suchy ma 12% czy to zaszkodzi jakoś dojrzałemu na kupie proszę o jak najszybsze odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v