Ten rok to najgorszy jak pamiętam. Już na jesień się zaczęło na Dolnymśląsku siew rzepaku sucho tak,że pług nie wbijał się w ziemię. Siewy ozimin od końca września non stop deszcze siało się na siłę. Połowa nasion nie zeszła teraz mrozem i suszą wszystko dostało. Niby coś dziś i wczoraj popadało ale to za jeden dzień słońca po wilgoci będzie.
Koledzy bałagam o pomoc skosilismy przyczepę owsa i jest troszkę zielonego a jest suchy ma 12% czy to zaszkodzi jakoś dojrzałemu na kupie proszę o jak najszybsze odpowiedzi