Skocz do zawartości

Sebastian1264

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Sebastian1264

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Sebastian1264

    Kws Gilmor

    Ten rok to najgorszy jak pamiętam. Już na jesień się zaczęło na Dolnymśląsku siew rzepaku sucho tak,że pług nie wbijał się w ziemię. Siewy ozimin od końca września non stop deszcze siało się na siłę. Połowa nasion nie zeszła teraz mrozem i suszą wszystko dostało. Niby coś dziś i wczoraj popadało ale to za jeden dzień słońca po wilgoci będzie.
  2. Koledzy bałagam o pomoc skosilismy przyczepę owsa i jest troszkę zielonego a jest suchy ma 12% czy to zaszkodzi jakoś dojrzałemu na kupie proszę o jak najszybsze odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v