Skocz do zawartości

jabop

Members
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jabop

  1. Czy jest sens hodować amerykańska borówkę w dużych donicach? Oczywiście przy odpowiedniej glebie i nawadnianiu.
  2. jabop

    Kupno owiec i danieli .

    Jestem początkującym hodowcą owiec. Kupiłem póki co 5, ale powiedzcie mi, ile powinienem mieć by ich hodowla mogła się chociaż trochę zwrócić?
  3. jabop

    technikum rolnicze

    6 lat temu faktycznie próg był bardzo niski. Jak jest teraz? Jakie progi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v