Skocz do zawartości

Mateuszlol11

Members
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszlol11

  1. Dokładnie
  2. Dokładnie z roku na rok coraz gorzej. Najlepsi to sa ci ala likwidatorzy gbury i oszuści.
  3. Widać ze wody nie brakowało
  4. Jeśli chodzi o ten sezon to ubezpieczenie tak lecą w chu ze to w głowie się nie mieści . Generali agro 6 % 🤣🤣
  5. To tak chyba wszędzie jest
  6. Również zero Śniegu a zapowiadają do -13 zobaczymy jak to rośliny przetrwają
  7. Pszenzyto w żniwa danpasz 780 brutto
  8. Lg Avenger
  9. Panowie dkc 3972 da radę na 5 klasie ?
  10. Skąd jesteś że u was rzepaki wypadły? Którego siałeś?
  11. Próbujemy Avengera 6 h bede miał porównanie z ambasadorem
  12. Jak juz ske zsglevi to czym twardziej to ho w glebe cisgnje . Mam tez takjeho tylko z walem mulczujacym fajną robkte robi .
  13. I jak ci wypadła ta odmiana na tle innych ?
  14. Udało się wykosić? Bardzo mnie ciekawi opinia o tej odmianie. U mnie lg ambasador położony 4.440 z h
  15. Groch wykoszony 15.3 wilgotność odmiana Ostinato trochę gorzej jak w tamtym roku ale 4 z przodu lapie
  16. Wozniak bierze powyżej 9 % tylko 2.5 % potrącenia od ceny za każdy procent wilgotnośći
  17. Zadowolony z tej odmiany?
  18. Panowie siał ktoś z was rzepak lg avenger? Jakieś opinie
  19. Panowie co polecacie wiadomo zostaje przy lg ambassador a co z nowości spróbować lg austin czy lg Auckland?
  20. Liborius dużo lepiej wygląda
  21. 6.20...
  22. Przecież to są cenny br utto. A jeśli zapłacił tyle netto to słono przepłacił
  23. Jurek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v