Skocz do zawartości

GV103

Members
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GV103

  1. To powiedz gdzie szukać przyczyny ? (orbitrol ,zawór piorytetowy) wymenione ,uszczelniona rura ssawna pod pompą doładowania filtry czyste
  2. A to wszytko dzieje się jak oddałem pompę do regeneracji bo była słaba podłączyłem ją do ciągnika i zaczęło po chwili szarpać kierownicą .Dzwonie do nich oni mi mówią ,że ma być nic nie kręcić tak ma popa pracować
  3. Ja mam 100 bar i bardzo szarpie orbitrolem i wogóle głośno pracuje hydraulika
  4. Witam podlach93 ,skąd wiesz tak jest u ciebie w JD
  5. W piorytecie (tzw.zawór pierszeństwa) ,bo ja mam 100 bar
  6. Jakie powinno być ciśnienie spoczynku pompy hydraulicznej tłoczkowej 41ccm (gdy nic nie robię hydrauliką)
  7. W ciągniku 6910 z 2001 roku ,szarpie kierownica i głośni chodzi pompa po regeneracji ciśnienie spoczynku 100 bar a max 200 bar
  8. przemo1987 doszłeś z tym problemem
  9. Ja do swojej sipmy z 263 wlałem 2 litry bo wcale nie było tak żeby maczały się wszystkie łożyska
  10. Mam problem z układem kierowniczym w John Deere 6910 z 2001 roku.Są drgania na kierownicy i hałas w okolicy pompy hydraulicznej i rozdzielacza z tyłu ciągnika nie da się jeździć .Na zimnym oleju w ciągniku gdy się kręci kierownicą jest wszystko w porządku,dopiero jak się ciągnik rozgrzeje tak po 30 min to dopiero zaczyna kierownica drgać.Pompa hydrauliczna była u regeneracji przed regeneracją było tylko 130 bar na rozgrzanym oleju i świeciła się kontrolka STOP ale wszystko z układem kierowniczym było dobrze tylko długo podnosił narzędzie i trzeba było dodać gazu żeby podniósł czy obrócił pług ,po regeneracji jest 200 bar z podnoszeniem niema już problemu podnosi bardzo szybko ale jest problem z kierowaniem.Jest to pompa tłoczkowa o wydajności 98 litrów na minute i ciśnieniu 200 bar.Może ktoś wie co wywołuje te drgania na kierownicy??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v