Skocz do zawartości

Kuba270

Members
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba270

  1. Co Wam sie lepiej sprawuje na tuczarni koralik czy spirala?
  2. Ja za tą przyjemność muszę oddać 70k zł..
  3. Na vezg rozpatrywali stawki 1,5-1,6 to co, za tydzień minus??? Mam do sprzedania i nie wiem czy jeszcze trochę przetrzymać, czy już się pozbywać???
  4. Jakie macie ceny na ten tydzień? Słychać coś o poprawie?
  5. Madikam mółka sp. Z o.o. Mochnaczka Wyżna, 33-389 Krynica-Zdrój Zdrój 6,4 na wbc oferują, ktoś z nimi handlował?
  6. To jest chyba jedyna branza w której inwestujesz swoje pieniądze, poświęcasz swój czas żeby na koniec moc za to jeszcze zapłacić:D
  7. Mam 1000szt do sprzedania na koniec maja / początek czerwca. Już jestem 50k na minusie, jak giełda jeszcze jebnie to ja nie wiem...
  8. Gdzie masz warchlaka po 300zl? Kupowałem w zeszłym tygodniu polaka po 400zl, w tym tygodniu po 390zl. Podobno nie ma wzieca i dunczyki proponują już po 350, ale nie 300.
  9. Podzielisz się informacja gdzie sprzedawałeś?
  10. Są w końcu przesłanki zebu gielda chociaż trochę drgnęła do góry?
  11. Podawaj im kwas do wody, 1/3 dawki ale non stop żeby szło.
  12. Czyli jutro duża bez zmian i u nas kolejne 10gr w dół?
  13. Jak zaczalem rozpytywac to dostałem dwie sprzeczne informacje (od osób zajmujących się obrotem swin) jeden mówi, żeby do świąt wyprzedać, bo później może przez chwilę spaść, drugi mówi, że na chwilę się zatrzyma i przewiduje, że dojdzie nawet do 9zl wbc. Czytając przewidywania specjalistów na jednej ze stron to pomimo tej wczorajszej "zadyszki" wygląda wszystko tak jakby były przesłanki do kolejnych podwyżek .
  14. Czy jest tutaj ktoś, kto bierze doplaty dobrostanowe do tucznika i zechciałby się podzielić wiedzą i doświadczeniami?
  15. Ja sypie agrisan w kojec żeby zapach zgubiły i czasami nawet takie po 80kg łącze z kilku kojców i działa. Robię to zawsze.na noc.
  16. Ja tak samo, poza tym dwa dni robocze, weekend się nie wlicza. Informacja z piwet podczas kontroli.
  17. Spokojnie, zaraz nas uratują:D https://www.tygodnik-rolniczy.pl/wiadomosci-rolnicze/izby-rolnicze/100-zl-do-prosiaka-200-zl-do-tucznika-doplaty-pomoga-rolnikom-2526746
  18. Siedlce, mazowieckie
  19. Tylko paśniki zostaly
  20. Witam, Mam do srzedania paśniki jak poniżej, może ktoś potrzebuje. Autokarmniki warchlakowe, używane 1.5 roku. Szesciostanowiskowe - 1 szt - 350 zł Pieciostanowiskowe - 7 szt -310 zł Czterostanowiskowe - 9 szt - 280 zł Trzystanowiskowe - 5 szt - 250 zł
  21. Cena w dół, bo ubojnie mają problem ze zbytem. Moscibrody biją tyle świń tygodniowo co wcześniej bili w jeden dzień. Powodem tego problemu jest wyprzedaż mięsa z rezerw w Hiszpanii, ze względu na termin ważności . Sprzedają 12-nastoletnie, mrożone mięso. U nas w marketach pojawił się np. boczek za 11zl pochodzenia hiszpańskiego...ręce opadają...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v