Skocz do zawartości

Kuba270

Members
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1025 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kuba270

Praktykant

Praktykant (3/14)

  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. Co Wam sie lepiej sprawuje na tuczarni koralik czy spirala?
  2. Ja za tą przyjemność muszę oddać 70k zł..
  3. Na vezg rozpatrywali stawki 1,5-1,6 to co, za tydzień minus??? Mam do sprzedania i nie wiem czy jeszcze trochę przetrzymać, czy już się pozbywać???
  4. Jakie macie ceny na ten tydzień? Słychać coś o poprawie?
  5. Madikam mółka sp. Z o.o. Mochnaczka Wyżna, 33-389 Krynica-Zdrój Zdrój 6,4 na wbc oferują, ktoś z nimi handlował?
  6. To jest chyba jedyna branza w której inwestujesz swoje pieniądze, poświęcasz swój czas żeby na koniec moc za to jeszcze zapłacić:D
  7. Mam 1000szt do sprzedania na koniec maja / początek czerwca. Już jestem 50k na minusie, jak giełda jeszcze jebnie to ja nie wiem...
  8. Gdzie masz warchlaka po 300zl? Kupowałem w zeszłym tygodniu polaka po 400zl, w tym tygodniu po 390zl. Podobno nie ma wzieca i dunczyki proponują już po 350, ale nie 300.
  9. Podzielisz się informacja gdzie sprzedawałeś?
  10. Są w końcu przesłanki zebu gielda chociaż trochę drgnęła do góry?
  11. Podawaj im kwas do wody, 1/3 dawki ale non stop żeby szło.
  12. Czyli jutro duża bez zmian i u nas kolejne 10gr w dół?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v