Skocz do zawartości

Zigi_look

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Zigi_look

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. przykrywanie ziemniakow agrowłoknina

  Jaką należy wybrać włókninę do okrywania ziemniaków ? Chwilowo mam problem z ich przechowywaniem i nie jestem pewny czy problem się rozwiąże do zimy chociaż bardzo bym chciał.Znalazłem w google coś takiego jak agrowłóknina biała okryciowa 50g zimowa. Jak myślicie, sprawdzi się ??
 2. co wyrośnie na 6 klasie ziemi

  6 klasa to trochę kiepsko. Jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie zasiać jakieś trawę pastewną. I to najlepiej jakąś mieszankę na tereny suche. Dość dobre produkuje centrala nasienna pietrzak, sąsiad kupował ich mieszanki. Tylko że wysiewał na ziemię 4 klasy.
 3. jakie gatunki traw na łąkę?

  Dołączam się do pytania. Mam glebę IV klasy i chciałem na niej zasiać trawę do wypasu. Znalazłem nawet mieszankę pastewno łąkową Premium Dry z Pietrzaka na tereny suche, wszystko mi odpowiada tylko nie wiem czy mogę teraz siać czy lepiej się wstrzymać i zasiać na początku wiosny.
 4. Sposób na dzika

  Z tego co wiem armatki hukowe są skuteczne tylko, że nie zaleca się ich używanie gdy pole znajduje się w obszarze zabudowanym, a wiadomo że jak pole znajduje się dalej od budynków może szybko zmienić właściciela :) Taka sytuacja spotkała mojego sąsiada. Więc zdecydowanie polecam inne sposoby na dziki. Ja używam coś takiego w płynie jak animal stoper, dziki nie grasuję i przy okazji nie ma co zginąć. 
 5. wilgotnościomierze do zboza

  Dołączam się do pytania i też znalazłem jeszcze inne mierniki do zboża http://allegro.pl/dokladny-miernik-wilgotnosci-nasion-zboza-ziarna-i6882597989.html i jeszcze taki z firmy pomelac http://allegro.pl/pomelac-miernik-wilgotnosci-do-ziarna-zboza-nasion-i6881008568.html. Może jakieś dużej różnicy w cenie nie ma, więc jeżeli chodzi o to, to nie ma dla mnie znaczenia. Chcę po prostu kupić coś dobrego do mierzenia głównie pszenicy i rzepaku.
 6. Walka z muchami

  Moim zdaniem dobrze napisał użytkownik Apista, jeżeli zalega się w oborze dużo obornika to nie ma siły, żeby jakieś środek zwalczył muchy. To jest dla nich idealne środowisko i ciężko je z niego wyplenić. Sam próbowałem różnych sposobów i dopiero jak wyczyściłem oborę z zalegającego obornika i dopiero później opryskałem środkiem owadobójczym był widoczny rezultat.
×