Skocz do zawartości

Uprawy strączkowe – forum i zdjęcia rolników – Agrofoto

Strona agreguje wszystkie materiały opublikowane przez użytkowników forum Agrofoto, które zostały oznaczone tagiem strączkowe. W jednym miejscu znajdują się zarówno merytoryczne dyskusje z forum, jak i dokumentacja fotograficzna z gospodarstw z całej Polski.

Zachęcamy do przeglądania dostępnych zdjęć oraz czytania wątków, w których rolnicy dzielą się swoimi spostrzeżeniami. To dobra okazja, aby poznać praktyczne podejście do upraw i zobaczyć, jak dany temat jest realizowany w różnych warunkach glebowych i klimatycznych.

Zapraszamy wszystkich użytkowników do aktywnego udziału w społeczności. Jeśli posiadasz własne zdjęcia lub chcesz wyjaśnić specyfikę tego zagadnienia w dyskusjach, dodaj swoje materiały i zadaj pytanie w odpowiednim wątku. Wspólna wymiana wiedzy pozwala na lepsze zrozumienie praktyki rolniczej.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 6 wyników

  1. pajakk

    Soja

    Adelfia siew 24.04
  2. konrad1990

    Bobik

    Taka jest roznica po ok 1,5 tygodnia kiedy to dodalem zdjecie tego samego stanowiska. Widac roznice miedzy tymi stanowiskami gdzie zastosowalem N a tymi gdzie nie bylo sypane juz nic.
  3. konrad1990

    Mavka 17

    Zaczyna kwitnąć. Pomimo zaprawiania nitragina brodawek nie mogę się doszukać... dostała trochę N ale przydało by się więcej deszczu. Na tym stanowisku wygląda to najlepiej w tym roku.
  4. konrad1990

    Soja Mavka

    Siew 24.04.
  5. konrad1990

    Bobik 2019

    Taka mała "próbka" ale wszędzie wygląda podobnie. Jeszcze czeka go zabieg na strakowca i fungicyd.
  6. Wiele osób narzekało, że dopłata do strączkowych w 2015 okazała się taka mała w porównaniu do założeń. Z obserwacji w mojej gminie mogę wnioskować, że w 2016 będzie jeszcze mniejsza, ponieważ w 2016 strączkowych zasianych jest jeszcze więcej ( przynajmniej na moim terenie). Jak jest u was, rzucili się wszyscy strączki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v