Skocz do zawartości

PawełWie

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O PawełWie

 • Ranga
  Nowicjusz
 • Urodziny 11.06.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Ostatnio na profilu byli

446 wyświetleń profilu
 1. Młody rolnik 2017

  Sławek ja miałem analogiczną sytuacje. Przejąłem tylko okres 5 letniej karencji. Jedynie w tym wniosku wpisujesz, że kwota pomocy to 0 PLN. Na 100% to ten druk, który podesłałem tylko poszukaj w zakładce mgr.
 2. Młody rolnik 2017

  Sławek, wklejam dla przykładu: http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wszystkie-wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-413-modernizacja-gospodarstw-rolnych/modernizacja-gospodarstw-rolnych-nabor-2017.html W załączniakch ostatnia pozycja to ta którą wypełniasz: Wymagania dla wniosku o przyznanie pomocy następcy prawnego Beneficjenta lub nabywcy gospodarstwa beneficjenta lub jego części oraz ogólne zasady ubiegania się o przyznanie pomocy przez następcę/ nabywcę - otwórz Nie wiem jakie zobowiązania masz do przepisania ale w każdym jest formularz o przyznaie pomocy dla następcy prawnego Beneficjenta co jest równoznaczne z tym, że dokumenty przepisujesz na siebie. Umowe przejecia druku i weksel dostałem z agencji do podpisania. Na pismie od agencji dostałem karteczkę z numerem osoby, która prowadziła mój wniosek i to ona wszystko mi wyjaśniła.
 3. Młody rolnik 2017

  Przerabiałem to w maju. Składasz podanie o zmianę beneficjenta gdzie wszystko argumentujesz ( choroba, emerytura itp) oraz wypełniasz dokumenty o przeniesienie obowiązków na potencjalnego beneficjenta z programu w jakim istnieją zobowiązania. Agencja przyślę odpowiedź z data kiedy masz się wstawić- data notarialna ma być dopiero wtedy keidy Agencja "pozwoli"...
 4. Młody rolnik 2017

  Do wyliczenia wartości ekonomicznej używam https://kalkulator-so.pl. Przykładowo dla sadu jabłoniowego jest to 3.370,36 EUR. Plon główny 350dt . Wiem, że instalując konstrukcje antygradową zwiększa się wartość ekonomiczną oraz plon ( we wniosku) tak jak w przypadku innych upraw pod osłonami/w polu. Moja prowadząca wniosek powiedziała, że takie dane znajdę na stronie "doradztwa", wiecie gdzie to znajdę? szukałem i nie widzę..
 5. Młody rolnik 2017

  dzisiaj składałem pierwsze poprawki- mazowieckie
 6. Młody rolnik 2017

  Kontrola w ubiegłym tygodniu. Brak informacji i poprawkach. Mazowieckie
 7. Młody rolnik 2017

  będąc na Vacie planowane inwestycje powinny wynieść 100k PLN netto? W rozporządzeniu tego nie ma, ale w głowie mam zakaz podwójnego finansowania..
 8. Młody rolnik 2017

  Wystarczy przeczytać rozporządzenie... § 17. 1. Kolejność przysługiwania pomocy jest ustalana na podstawie danych i informacji zawartych we wniosku o przyznanie pomocy, dołączonych do niego dokumentach oraz kontroli administracyjnej. Dokonanie przez wnioskodawcę zmian we wniosku o przyznanie pomocy lub w dołączonych do niego dokumentach po upływie 20 dni od dnia zakończenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy nie wpływa na kolejność przysługiwania pomocy, z wyłączeniem przypadku gdy zmiana taka powoduje zmniejszenie liczby punktów.
 9. Młody rolnik 2017

  idziesz do natariusza, który bedzie potwierdział podpisy i zrobisz to od ręki
 10. Młody rolnik 2017

  Wydzierżawiam działkę na której jest zgodnie z wypisem z rejestru gruntów 0,26 łąki trwałej. W praktyce są to tereny podmokłe już naturalnie zalesione przez pobliski las. W tabeli nr 5 wpisuje ten obszar jako "łąki i pastwiska trwałe wyłączone z produkcji, do których przysługują dopłaty"??   
 11. Młody rolnik 2017

  napisz tutaj co odpiszą bo też jestem ciekaw
 12. Młody rolnik 2017

  .
 13. Młody rolnik 2017

  A na dopłaty jak się nazywa "fachowo"?  
 14. Młody rolnik 2017

  Mogę złożyć wniosek o nadania numeru jeszcze przed przepisaniem gospodarstwa? Taką informację dostałem z arimru telefonicznie ale z tego co wiem to tak to nie działa... Jeśli wydzierżawię 90 arów będę mógł złożyć wniosek? 
 15. Młody rolnik 2017

  Max 12 mcy można posiadać na siebie aby ubeigać się o premię. edit. faktycznie 18...zapomniałem o nowelizacji. 
×