Ktoś mi powie czy ten zapis
"Stałę miejsce wykonywania działalności pozarolniczej, które zostanie wskazane w CEIDG będzie musiało znajdować się w miejscowości należącej do:
gminy wiejskiej lub
gminy miejsko-wiejskiej, z wyłączeniem miast liczących powyżej 5 tysięcy mieszkańców, lub
gminy miejskiej, z wyłączeniem miejscowości liczących powyżej 5 tysięcy mieszkańców."
To jest po zmianach czy tak było wcześniej też. Wydawało mi się, że wcześniej była opcja zarejestrowania działalności w mieście, przy meldunku w gminie wiejskiej ale nie mogę tego znaleźć.