-
Postów
416 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez youn81
-
Ukraina Zniwa
-
Opłaca Ci się to siać?? Podejrzewam że nawet kombajn Ci się nie zwróci przy takim nawożeniu...
-
Solidarność największa jest na przetargach jak Janusze podbijają czynsz a teraz płaczą ze na nawóz nie mają i nawet na ten czynsz nie nakoszą..... Mi takich nie jest żal niech pada jeden z drugim biznesmen, każdy normalny rolnik nawozy kupuje z tego co zarobił rok wcześniej a Janusze z tego co mają jeszcze na polu. Na placu (nie pod wiatą bo przecież po co) ciągnik i kombajn za miliony w kredycie, 150ha dzierzawy za 3 tony pszenicy ha a teraz płacz......
-
Zrobisz jak uważasz, ja bym kupował, u mnie wszystko już w magazynie
-
Nie zrobią, po prostu nie będą jej produkować
-
Też jestem tego zdania, tydzień temu to pisałem, ale Ci którzy nie chcą tego słyszeć, Tylko krytykują i nawozu dalej nie mają, azotu na sezon 2023 taniej się już nie kupi takie jest moje zdanie., takie są realia.
-
taki z Ciebie gospodarz jak ze mnie astronauta, każdy się na zniwa szykuje, a Ty u Helmuta opony pompujesz, nawozy to ty chyba na farmingu kupujesz tylko.....
-
Zwróćcie uwagę na tą informację u góry... W związku z zakończeniem czerwcowej akcji wykupowej sprzedażowej .... 🤦♂️🤦♂️To jakaś wogole była??
-
@galan99 challenge 😄😄 rób fotki nawozu 👍
-
2600 za worek bigbag to kupi 😄😄
-
Wrócą
-
-
https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/wojna-w-ukrainie-rolnictwo/putin-chce-powtorzyc-wielki-glod-zrzuca-na-ukrainskie-zboze-pociski-zapalajace-wideo/
-
-
@yacentyco to za aplikacja która zliczyła Ci opady ?
-
-
już kupiłem , mam tego 19tys litrów , wszystkiego nie zużyje na wiosnę ...... będzie coś takiego , rzepak ekologiczny .....
-
850
-
,
-
nigdzie nie napisałem ze tak będzie na pewno , ale wszystko wskazuje na to ze tanio nie będzie , równie dobrze tona pszenicy na wiosnę może kosztować 3tys jak to ze RSM będzie po 2tys ... prawdopodobieństwo takie same NPK podrożało bo , fosfor i potas jest niedostępny i podrożał ....teraz drożeje gaz który zaraz będzie niedostępny jest głównym kosztem produkcji azotu
-
pożyjemy zobaczymy nie pogniewałbym się jakbyś miał racje , ale kolorowo to nie wygląda na dzień dzisiejszy
-
za 1 tone jesienią...
-
za 300kg
-
będzie jeszcze drożej i to dużo drożej , gaz już 180euro za mhw , kto teraz nie kupi to na jesień ponad 5tys....
-
po ile azotu liczyłeś na te uprawy ?? Rzepak to dobry płodozmian .....
