Skocz do zawartości

oOMateQOo

Members
  • Postów

    26
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Biskupice

Ostatnie wizyty

928 wyświetleń profilu

Osiągnięcia oOMateQOo

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

3

Reputacja

  1. Ale z drugiej strony jedź pół Polski za 400zł a klient się rozmyśli. Na zaliczkę wystawia niby fakture proforme
  2. Ktoś może kupował saletrę z importu u tego Pana, cena okazyjny z dostawą pod dom 1350zł/t płatne do 2 dni po rozładunku, tylko jest jedno ale chce zaliczkę 4tyś i tu mam obawy.
  3. Witam, mam taki problem z Zetorem 12145, a mianowicie normalnie podnosi i opuszcza ale co jakiś czaso opuszcza się całkiem i trzeba wajchę cofnąć i jeszcze raz podnieś, nie raz od razu podnosi a niekiedy trzeba odczekać parę minut i dopiero. Pompa nowa, rozdzielacz po regeneracji, na tłoku uszczelniacze nowe
  4. Skomplikowane jest to czy idzie samemu ogarnąć nie mając wcześniej z tym do czynienia??
  5. z czasem krucho ale i tak bym wolał żeby zrobiła to osoba która sie na tym zna
  6. Witam, czy ma ktos namiary na jakiegoś dobrego mechanika z okolicach Częstochowy, sprawa jest poważna gdyż wczoraj ukręcił mi sie wał odrzutnika słomy, mechanicy do których dzwoniłem mają czas dopiero za 2 tygodnie a to trochę za długo. Może ktos z was ma namiar na speca który by się podjął naprawy?
  7. Witam chciałbym nieco odnowic temat i doradzić sie forumowiczów jaki polecacie kombajn na areał ok 20h do 18tys
  8. Widac na pierwszy rzut oka ze u tego pierwszego ładne amazonki, bede musiał jechac oblukac,
  9. interesuje mnie jakis ursus 904/914/385 z przodem na turbinie i siemwnik Amazon d7 3m
  10. A znasz moze kogos w miare uczciwego z okolic(śląskie) kto handluje ciagnikami?
  11. https://www.olx.pl/oferty/?search%5Buser_id%5D=5948685&page=2 ktoś coś wie o tym handlarzu jest niedaleko a interesuje mnie pare rzeczy u niego.
  12. https://www.olx.pl/oferta/ursus-914-CID757-IDjGs5l.html#f4b6a295f7 ktoś to wogule kupi w tej cenie?
  13. A jeżeli ja nie prowadzę żadnej działalności to jak to rozwiązać??
  14. orientuje sie moze ktos jak beda wyglądać dopłaty do wysokobiałkowych w 2017r chodzi mi głownie jak beda sprawdzac to czy ja zebrałem na ziarno, czy mam okazac sie dowodem sprzedażny czy jak??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v