witam ma jd 1640 86rok z ładowaczem i mam pytanie czy w silniku i skrzyni biegów jest ten sam olej ?? wnioskuje to po tym że czujnik jest na kryzie . może sie myle . drugie pytanie ile oleju i jaki polecacie do hydrauliki . zamierzam wymienić cały . prosze was o dokładną markę i parametry oleju i jeszcze jakby ktoś wiedział mniej więcej ile wchodzi do hydrauliki ,skrzyni, silnika .