No ja też tak myślałem że więcej niż 2 to nie da rady ale ja myślałem żeby stosować też ziemniaki w diecie co wy o tym myślicie i od jakiego wieku zadawać a co do łąki to mam 25 używanej (kośnej)i reszta to nienadają się do koszenia łąki bo są dorny dziury itp zniszczona przez dziki jednym słowem do wypasu