Mam problem ze siewnikiem becker areomat 3 sekcje dobrze wysiewają a 1 sekcja wysiewa mniej. Proszę o pomoc co moze byc przyczyna???Wymienilem juz nozyk przelozylem zebatki na wiekszy wysiew i ciagle problem jest ten sam ta jedna sekcja wysiewa duzo mniej niz pozostale.Prosze pomozcie :wacko: