Skocz do zawartości

MateuszRadzimski

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MateuszRadzimski

  1. Witam pomóżcie proszę mam siewnik beceker aeromat zwiększyłem wysiew kukurydzy i teraz pękają mi łańcuchy w sekcji i na zewnątrz. Jaka może być przyczyna proszę o pomoc
  2. Mam problem ze siewnikiem becker areomat 3 sekcje dobrze wysiewają a 1 sekcja wysiewa mniej. Proszę o pomoc co moze byc przyczyna???Wymienilem juz nozyk przelozylem zebatki na wiekszy wysiew i ciagle problem jest ten sam ta jedna sekcja wysiewa duzo mniej niz pozostale.Prosze pomozcie :wacko:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v