Skocz do zawartości

dominikl95

Members
  • Postów

    551
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominikl95

  1. stado nigdy nie chorowało,także nie szczepilem,krowy od czerwca do października są na pastwisku przedtym zdarzało się że jeden cielak z 10 zdechł ale w tym roku już jest 3 szt
  2. witam przejąłem gospodarstwo ,posiadam krowy limusine i już 3 cielaki mi zdechły jeden zaczął ciężko oddychac wet daj jakieś zastrzyki drugi - dostał biegunkę 3 - chodził normalnie po pastwisku i rano leżał już sztywny nie ukrywam że krowy są bardzo zapasione i już przed miesiąc przed wycieleniami mają duże wymiona dostają siano ,siano sianokiszonki z traw torfowych, śrutę z żyta owsa , pszenżyta no i teraz od czerwca chodzą na pastwisku a do czerwca w oborze doradzcie mi co robić bo aż odniechciewa się robić o zbędne komentarze typu daruj SB ,jak się nie znasz nie rób dziękuję proszę o pomoc
  3. witam czy można sprzedawać legalnie nadwyżki warzyw z własnego ogródka? Aby nie mieć problemów z urzędem skarbowym
  4. taki sam stan jest jak je sprawdzić czy to napewno one są uszkodzone
  5. W moim ciągniku pojawił się brak hamulców ,pedał miękki trzeba kilkukrotnie nacisnąć pedał hamulca aby lekko zahamował jaki może być rozwiązanie problemu ktoś miał taki przypadek?
  6. witam jaki olej stosujecie w skrzyni biegów w fordzie 7910
  7. czyli polecacie zakupić grochu
  8. no ja wiem rozchodzi się co lepiej opłaca się dokupić posiadamy , pszenżyto,mieszankę zbożowa i zastanawiam się co było by lepsze
  9. witam zastanawiam się co będzie lepsze w żywieniu bydła groch czy może sucha kukurydza proszę o pomoc czym karmicie swoje zwierzaki
  10. pół roku temu zakupiłem forda 7910 silnik fajnie pracuje ,ale teraz zaczął pojawiać się problem ze slizgajacym się polbiegiem żółwiem i wyjącym po nagrzaniu tylnim moście. Na zającu ciągnik nie ślizga się rusza od razu w czym może być problem,czy mieliście podobne przypadki proszę o pomoc
  11. mój 7910 to zwykły 6 cylindrowy silnik
  12. my kupiliśmy forda 7910 ogólnie ciężki sprzęt,ale pojawia się problem z przednim napędem
  13. ale przy załączonym napędzie 4x4 napęd funkcjonuje dobrze ,problem pojawia się jak mam przycisk wyłączony a jadę drogą i czuję że napęd wyję i to też nie jest zawsze bo czasami jadąc drogą nie wyje czyli jest wyłączony
  14. patrzałem to idzie zasilanie elektryczne a do samej przystawki rurka jakby z olejem
  15. witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
  16. co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
  17. a co myślicie o Tolurex ona ma w sobie substancje chlorotoluron tyle że na etykiecie nie ma napisane że można żyto pryskać wiosną myślicie żeby zaryzykować pryskając na wiosnę czy odpuścić SB
  18. ale tak są wytrzymałe czy raczej tak zwany śmieć
  19. czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
  20. no tak tylko że to jest sprzęt u handlarza to zostaje mi liczyć na łud szczęścia
  21. jak ze spalaniem?
  22. a przy zakupie idzie to jakoś sprawdzić?
  23. a na co należało by zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika z takim silnikiem jakieś wskazówki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v