Skocz do zawartości

RomanSzynalewski

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O RomanSzynalewski

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Skrzynia biegów C-360

  Witam 3 pytania 1. Czy komplet Wałek główny i wałek sprzęgłowy 1stop. nowego typu(z łożyskiem z igielek)- jest zamienny z takimi częściami starego typu(z łożyskiem igielkowym K28x33x13, tz.czy będzie pasował do skrzyno biegów U-4011? 2. Czy prawdą jest że łożysko z igielek(występujące w walkach nowego typu)jest trwalsze/ mocniejsze od tego z koszyczkiem -K28x33x13? 3. Czy ktoś naprawił wałek główny starego typu przez stoczenie czopa w łożyska K28x33x13, tak żeby założyć zamoast tego łożyska igiełki 4x23,8(takoe jak w nowym typie? Igiełki są o 3 mm.grubsze niż łożysko K28x33.. i conieco można by stoczyć(jeżeli czop jest niewiele wyrobiony). Pytanie czy bedzie to trzymać?
 2. Naprawa silnika w Bizonie Z056 - SW 400

  Dzięki  balcerek za odpowiedz. W sumie to czytałem już o tym na tym forum. Ale wolałem się upewnić.
 3. Naprawa silnika w Bizonie Z056 - SW 400

  Ponawiam pytanie Nie da się wyciągnąć misy olejowej w Bizonie Z056- bez podnoszenia silnika? Czytałem wcześniej na tym forum, że trzeba przewrócić silnik(do tyłu), albo unieść o ok.30 cm. Czyli nikt bez podniesienia/przewrócenia silnika misy nie wyciągnął? Sory, że się tak dopytuję, ale uważam , że lepiej zadać 1 pytanie więcej, niż się narobić-może niepotrzebnie.
 4. Naprawa silnika w Bizonie Z056 - SW 400

  Witam. Mam pytanie: Da się wyciągnąć misę olejową silnika w Bizonie Z056 -bez podnoszenia silnika? Misa ma pęknięcie koło śruby spustowej. Poza tym silnik pracuje pięknie-nie mam powodu go wyciągać. Ewentualnie ile trzeba by silnik unieść, żeby wyciągnąć misę. Może już ktoś to robił, i mi podpowie. Rozważam też wycięcie blachy pod misą/nad klawiszami(i załatanie większą),ale wtedy woda z deszczu poleci na klawisze(trzeba by uszczelnić).
×