Witam. Mam pytanie. Czy mogę wstawić kaczkom paszociąg pełzakowy? http://www.agromax.nl/upload/image/producten/rz/350x198-Voerlijn-uitgebreidt.jpg Pytam się ponieważ słyszałem opinie że to zły pomysł z powodu kształtu dziobów kaczki. Pozdrawiam
Mam taki sam problem w kombajnie jak @Tomaszeek . Mam pytanie czy to moze byc zwiazane ze zbyt malymi obrotami silnika? U mnie jak sloma jest na gornym sicie to nie chce wogole wypadac i sie zapycha
Niestety nie siedzialem w srodku ale jak patrzylem przez szybe to podobne do forterry. Myslałem, że w innej czesci pld wielkopolski mieszkasz Ja do Zetora mam ok. 30 km
Witam 1.Jaki wymiar ma główny pas napędzajacy (plaski, szeroki)? 2. Podczas koszenia w wiejni pojawia sie troszke zboza. Co moze byc powodem tego? Zauwazylem ze w wiejni, miedzy smiglem a żmijka, sa takie jakby uchwyty. Czy czegos tam brakuje? Moze jakiejs siatki czy cos w tym rodzaju? Pozdrawiam