PolandOnion 356 Opublikowano 19 Czerwca Ładna, jakieś odżywki dawałeś? 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205040
Sylwekx25 6361 Opublikowano 19 Czerwca Też w tym roku mam kawałek tej odmiany. Prawda to, że taka wysoka rośnie? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205042
Tyfo89 578 Opublikowano 19 Czerwca (edytowane) W ubiegłym sezonie około 3,5-3,7 metra miała na dobrej glebie, na piasku wiadomo niższa. Edytowane 19 Czerwca przez Tyfo89 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205043
Sylwekx25 6361 Opublikowano 19 Czerwca (edytowane) Mam ją zasianą na 3a, zobaczymy co pokaże Edytowane 19 Czerwca przez Sylwekx25 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205044
robi57362 2893 Opublikowano 19 Czerwca nie jest zła ale sa lepsze i tańsze Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205048
dantur96 1102 Opublikowano 19 Czerwca Jak dla mnie odmiana przereklamowana mnóstwo glowni i kolba słaba miałem ją dwa lata Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205049
EppS 237 Opublikowano 19 Czerwca Z głownią to prawda, w roku w którym jest duże nasilenie jest tego masa. Kolba jest ok. siane na glebach słabych. 2 godziny temu, dantur96 napisał(a): Jak dla mnie odmiana przereklamowana mnóstwo glowni i kolba słaba miałem ją dwa lata Polecisz coś kiszonkowego na słabą glebę ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205053
dantur96 1102 Opublikowano 19 Czerwca 8 minut temu, EppS napisał(a): Z głownią to prawda, w roku w którym jest duże nasilenie jest tego masa. Kolba jest ok. siane na glebach słabych. Polecisz coś kiszonkowego na słabą glebę ? Ciężko coś polecić bo tam wszystko zależy od opadów na słabych glebach. I nie mam stałej odmiany cały czas coś testuje. Ale na średniej ziemi rok temu Rgt exposition mi się spodobał masy było i kolba ładna Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205054
EppS 237 Opublikowano 19 Czerwca W poprzednim sezonie Sky Tower zostało pokonane przez SM Giewont Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205056
robi57362 2893 Opublikowano 19 Czerwca sky tower to już całkiem wydmuszka jeszcze za ta cene 🤣 kolba mała roślina wysoka ale bardzo cienka liści mało Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205058
Raptus902 282 Opublikowano 19 Czerwca Giewont bardzo fajna codozuk duzo głowni Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205059
dantur96 1102 Opublikowano 19 Czerwca Skytower to jakaś krzyżówka z sorgiem musi być rok temu wywaliła na 4.20m ale kolba słaba masy oddała najwięcej że wszystkich ale wartość słaba Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205062
PodlasiakTV 27 Opublikowano 21 Czerwca W dniu 19.06.2026 o 12:42, PolandOnion napisał(a): Ładna, jakieś odżywki dawałeś? Tak DR Green i mocznik Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847463-igp-codizouk/#findComment-3205115
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się