Opuszczony ursus c330 prawdopodobnie pgr
dyziek_1 72 Opublikowano 15 Kwietnia Nowoczesny ten pgr jak lampy led do trzydziestek montowali. 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846640-ursus-c-330/#findComment-3200606
oporowofest 3 Opublikowano 22 Kwietnia no żebyś wiedział hejterze sam gierek je montował 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846640-ursus-c-330/#findComment-3201079
PGRkpl2115 0 Opublikowano 22 Kwietnia 4 minuty temu, oporowofest napisał(a): no żebyś wiedział hejterze sam gierek je montował Dokładnie to bardzo bogaty pgr z wtykami z zachodu Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/846640-ursus-c-330/#findComment-3201080
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się