Skocz do zawartości

Zetor 7711 & Reform Semo 99



Siewy zakończone :) chociaż jeszcze z hektar, bądź dwa bym przygarnął 😛

  • Like 3

Rekomendowane komentarze

5 godzin temu, mario666 napisał:

Nie tylko Ty:)

Domyślam się :) po mimo, że się mówi, że nie ma komu robić na roli to u mnie po okolicy tak tego nie widać. Sporo "młodych" się do tego garnie i spora konkurencja. 

5 godzin temu, songo napisał:

le tam hektar ja bym ze 50 jeszcze przygarnął heh

Wiadomo, że od przybutku głowa nie boli, ale ja to wolę na spokojnie po kawałku, a nie od razu na głęboką wodę. 

4 godziny temu, Piotruniu25 napisał:

Doszło ci coś jeszcze ostatnio?

Oprócz tego co ostatnio pisałem to nic więcej niestety. Była okazja na 3ha, ale chłop trochę sporo sobie zaśpiewał i jeszcze dopłaty po jego stronie to ojciec mu trochę mniej zaproponował (ja akurat sobie urlop w tym czasie zrobiłem), no i znalazł się ktoś, kto dał mu "po środku" i się dogadali. 

3 godziny temu, 36RR napisał:

ja bym chciał jeszcze 20 w jednym kawałku :P zadowolony z siewnika ? mam semo 100 i jestem ciekawy czy tylko ja jestem zadowolony 

Takich kawałków to u mnie na wsi nie uświadczy :P Pytałeś już o to :P tak, zadowolony jestem z niego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v