Uprawki 😁 Praktykuje ktoś wode-płyn w kołach? Plusy i minusy bo chciałbym zalać
DanielFarmer 1588 Opublikowano 9 Sierpnia 2022 Podpinam się pod pytanie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978477
KacperDemczuk 439 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 To może być dobra sprawa, nawet w tylnie Tylko co z oponami i felgami Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978530
witejus 11204 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 A co ma być? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978532
KacperDemczuk 439 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Nie wiem pytam obeznanych w temacie, zawsze są jakieś minusy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978544
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Minus taki że jak wlejesz wodę to z przyjściem jesieni musisz ją zlać. Prócz tego wielki plus to uciąg. Wałkowane już było kilka razy co lać. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978603
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Przed chwilą, Bukat82 napisał: to z przyjściem jesieni musisz ją zlać. a nie wystarczy spuścić? mus gdzieś zlewać? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978604
witejus 11204 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 po co?rozerwie opony?🤣 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978605
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 @Pafnucy Zlać z kół .. możesz do wiadra .. do worka .. do koszyka .. na trawę .. na buta .. na ziemię itd Wodę trzeba zlać z każdego koła bo zamarza 😉 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978606
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 4 minuty temu, Bukat82 napisał: @Pafnucy Zlać z kół .. możesz do wiadra .. do worka .. do koszyka .. na trawę .. na buta .. na ziemię itd Wodę trzeba zlać z każdego koła bo zamarza 😉 @Bukat82, czemu wybrałeś na IMIĘ byka bez jaj? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978608
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Imię ?? 🤔 Człowieku o co Ci chodzi ?? Nie znam Cię a Ty mnie i tyle. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978609
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 (edytowane) no w sumie to młody byk, ale taki co raczej nic nic nie teges. Edytowane 10 Sierpnia 2022 przez Pafnucy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978610
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 I skąd myślisz że chodzi o byka 🤔 A jak byk no to jakieś tam jajka ma 😶 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978611
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 no dobra, dobra ... noc... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978612
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 To czy teges czy nie to bez znaczenia. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978613
Jakub667 164 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 Woda w kołach jak zamarznie nic się nie stanie tylko nie pojedziesz szybko . Kiedyś był u nas ciotki ciągnik i nikt nie wiedział że koła ma zalane wodą to zima podczas kuligu to skakał podczas jazdy jak by miał jajka zamiast kół . 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978628
KacperDemczuk 439 Opublikowano 10 Sierpnia 2022 1 godzinę temu, Bukat82 napisał: Minus taki że jak wlejesz wodę to z przyjściem jesieni musisz ją zlać. Prócz tego wielki plus to uciąg. Wałkowane już było kilka razy co lać. Nie widziałem żadnego tematu, to co najlepiej wlać?😁 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978631
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 (edytowane) Woda, chlorek wapnia, glikol .. Zresztą wysil się to znajdziesz kolego. Edytowane 10 Sierpnia 2022 przez Gość Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978638
Gość Opublikowano 10 Sierpnia 2022 4 godziny temu, witejus napisał: po co?rozerwie opony?🤣 Nie. Ale kto pierdolnięty jeździ z lodem w oponach. Inna sprawa jak z niewiedzy może się zdarzyć. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978650
Gość Opublikowano 11 Sierpnia 2022 17 godzin temu, Pafnucy napisał: @Bukat82, czemu wybrałeś na IMIĘ byka bez jaj? Jak by to przeczytała Twoja Pani od biologii to dostał byś po łapach ostro 🤣 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978771
slawek3220 676 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 20 godzin temu, Pafnucy napisał: @Bukat82, czemu wybrałeś na IMIĘ byka bez jaj? https://pl.wikipedia.org/wiki/Bukaty Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978796
greg91 59 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Jakiej wagi jest ten obciążnik z przodu jestem na etapie robienia takiego i nie wiem czy nie za duży zrobiłem szalunek do mojej Reni 95-12 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978804
andrzej78 878 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Objętość w dm³ x 2,7 , plus ew. kilkanaście kg na stal w przybliżeniu da ciężar całkowity. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978808
Gość Opublikowano 11 Sierpnia 2022 2 godziny temu, slawek3220 napisał: Nie reaguj. Wącha sól i myśli że ćpie 🤣 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978810
DanielFarmer 1588 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 glikol drogi, chlorek żrący,wg mnie najtaniej i najlepiej kupić paletę płynu do spryskiwaczy i wlać....nie zamarznie i jest tańszy od glikolu,dla gumy obojętny też powinien być 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978812
Gość Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Glikol drogi w pierony. Paredziesiąt za liter jak mnie pamięc nie zawodzi. A wchodzi w piździec literków. Chlorek tańszy dużo ale zji felgę. Nie od razu co prawda. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/818590-renault-15554/#findComment-2978813
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się