Rzepak skoszony we wtorek, plon 3t/ha olej 44, odmiana LG Alicante
tytanowyJanusz 5807 Opublikowano 25 Lipca 2021 dosyć nisko skoszony ten rzepak Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875482
witejus 11204 Opublikowano 25 Lipca 2021 Co to za renówka ? 106? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875484
songo 929 Opublikowano 25 Lipca 2021 na pewno nie 106 bo to 4cyl, więc pewnie 103-54 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875489
Reno1 411 Opublikowano 25 Lipca 2021 tytanowyJanusz napisał:dosyć nisko skoszony ten rzepaknisko bo był dość pochylony i nie wysokiwitejus napisał: Co to za renówka ? 106? 103.54 txsongo napisał:na pewno nie 106 bo to 4cyl, więc pewnie 103-54racja 103-54 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875494
witejus 11204 Opublikowano 25 Lipca 2021 nie widać numeru ,pod turem trudno stwierdzić jaki typ Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875496
Turok 99 Opublikowano 25 Lipca 2021 jaki to model przyczepy ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875514
Reno1 411 Opublikowano 25 Lipca 2021 na tabliczce jest dk6000 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875594
Turok 99 Opublikowano 25 Lipca 2021 można wiedzie ile dałeś za nią oraz jaka ładowność? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875625
Reno1 411 Opublikowano 25 Lipca 2021 w tych burtach jak na zdjęciu z czubkiem wchodzi 7300kg pszenicy i mokrej qq, dwa lata temu 14tys dałem i dodatkowo mam jeszcze trzecie nadstawi ze skosami i plandeką Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875663
songo 929 Opublikowano 25 Lipca 2021 witejus napisał: nie widać numeru ,pod turem trudno stwierdzić jaki typ 106-54 ma przy kabinie jeszcze plastikowe przedłużenie maski Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2875664
dwlo5 0 Opublikowano 4 Marca 2022 Dnia 25.07.2021 o 10:02, tytanowyJanusz napisał: mam pytanie co do przyczepy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2938221
tytanowyJanusz 5807 Opublikowano 5 Marca 2022 no fajno ale chyba nie do mnie to pytanie 😉 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/803914-renault-diedam/#findComment-2938230
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się