Skocz do zawartości

Jęczmień oz



Pole z rekordzistą skoszone, stosowane były 2 fungi i 160kg N , ale co do średnich nie których agrofotowiczów to u nas i tak daleko, na 5kl i 6 plony masakrycznie w dół nie wytrzymały 3tyg bez deszczu na przełomie maja i czerwca i do tego upały. Szykujemy się już w rzepak a u was jak sytuacja ?



Rekomendowane komentarze

5 godzin temu, ZELKOW napisał:

W domu będę i sprawdzę jaka odmiana, plon na 5kl nie przekroczył 5t na 6kl max 3t, tutaj jest 4a/b plony między 7 a 13 ton , w tym roku bez regulacji

Co to za gadanie ze na jednym polu plony między 7 a 13 ton? Pisz ile średnio z kawałka. Widze ze robi sie moda na podawanie plonów na jednym polu ,,od-do". 

Znajomy tez gada ze mu sypała kukurydza pod 19ton. Pytam sie gdzieś ty te tony wywoził i kiedy? Powiedział że miejscami mu tak komputer pokazywał na kombajnie, gdzie finalnie średni plon wyszedł mu na poziomie 11t.

Edytowane przez koniu
  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v