Skocz do zawartości

Kuhn mds 921



Cudo skończone, docelowo do Caseya mx

  • Like 2

Rekomendowane komentarze

Na ten moment rzuca na 18m muszę przestawić na 15m, plandeka wraz ze stelazem  kupiona na olx. Reguluje szerokość na pomocą przestawienia lopatki na talerzu.

 

Mógł być wcześniej Rauchem bo miał takie nalepki pod spodem raucha widac, i szczerze nie wiem czemu poprzedni właściciel  przerobil to na kuhna  w każdym razie nalepki nie wpływają na dokładność wysiewu ;)  

45 minut temu, mister napisał:

 Reguluje szerokość na pomocą przestawienia lopatki na talerzu.

He 🤔 ciekawe jak przestawisz te łopatki?

Żeby zmienić szerokość rozsiewu to musisz wymienić talerze wysiewające. 

1 godzinę temu, Pigmei napisał:

Ani to MDS ani model 921,  raz ze MDSy mają regulowane łopatki a model 921 ma dźwignie regulujące  wysyp po bokach .

I otwieranie hydrauliczne a ten ze zdjęcia to typowy wajchomat. 

Mój ZSB przynajmniej ma hydraulikę lewo-prawo.😁

1 godzinę temu, Pigmei napisał:

To masz wygodę z hydrauliką prawo- lewo, ale nawet ten wajchomat  jak jest na wypasie to może posiadać siłownik  do otwierania lewej strony lub obu.

Mój akurat jest wajchomat tylko ktoś dołożył hydraulikę. 

1 godzinę temu, mister napisał:

Zmieniasz kąt na mniej lub bardziej agresywny na talerzu masz otwory. Nie ma możliwości z ciągnika otworzyć tylko jedna stronę trzeba wysiąść i rozlaczyc.

Oryginalne talerze od ZSB nie mają możliwości regulacji łopatek tak jak w MDS-ach a ten twój ma typowe od ZSB tylko ktoś musiał przerobić talerze. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v