😍😍😍
Gość Opublikowano 17 Marca 2020 Fajnia maszyna. Kupowałes nową kabine? Jeśli tak to jaki koszt jeśli można wiedzieć Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2670746
kamilgr3 60 Opublikowano 19 Marca 2020 Koszt około 2500 zł, sam ją przywiozłem więc nie placiłem kosztów transportu, jedynie oczywiście paliwo Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2671846
Gość Opublikowano 19 Marca 2020 kamilgr3 napisał:Koszt około 2500 zł, sam ją przywiozłem więc nie placiłem kosztów transportu, jedynie oczywiście paliwoDzięki za informację. Jak oceniasz jej wykonanie? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2671880
Borekk17 961 Opublikowano 19 Marca 2020 Za 2.5tys to co to za producent? czy od kogoś kto lepi w stodole kupiłeś już parę osób nacięło się na te najtansze kabiny że po krótkim użytkowaniu wszystko się rozlatuje Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2671903
jonek98 2943 Opublikowano 19 Marca 2020 bez błotników to tańsza Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2671948
kamilgr3 60 Opublikowano 20 Marca 2020 Nie ma producenta, gościu miał na placu z 10 takich kabin mówił ze on tylko rozprowadza a jakość jest ok, mam już ją rok i jest dalej w bardzo dobrym stanie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2672087
Gość Opublikowano 21 Marca 2020 kamilgr3 napisał: Nie ma producenta, gościu miał na placu z 10 takich kabin mówił ze on tylko rozprowadza a jakość jest ok, mam już ją rok i jest dalej w bardzo dobrym stanie Właśnie myślę nad taką zwykłą. Wiadomo że Sokółka czy naglak byłaby lepsza ale też dobrze kosztuje. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2672480
kamilgr3 60 Opublikowano 21 Marca 2020 Ja na początku szukałem Sokółki ale drogie są i ciężko znaleźć coś sensownego i wybrałem tą bo jednak co nowe to nowe, wiadomo że w Sokółce lepsze wykonanie lecz ta też nie jest zła a co do naglaka to myślę że jest o wiele za droga a jakość też nie jest za idealna Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2672704
Gość Opublikowano 21 Marca 2020 kamilgr3 napisał: Ja na początku szukałem Sokółki ale drogie są i ciężko znaleźć coś sensownego i wybrałem tą bo jednak co nowe to nowe, wiadomo że w Sokółce lepsze wykonanie lecz ta też nie jest zła a co do naglaka to myślę że jest o wiele za droga a jakość też nie jest za idealna Dokładnie masz rację. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/773702-ursus-c-360-3p/#findComment-2672741
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się