Skocz do zawartości

Zetor Proxima _Metal Technik


Dominik1994

:)


Rekomendowane komentarze

kurcze panowie mam pytanie podlaczylem wg tej instrukcji metal fach i ladowacz podnosi ale ramiona podnośnika nie podnoszą dopiero jak opuszczam ladowacz ?

Odnośnik do komentarza

Musiałeś coś źle podłączyć. Prawidłowo gdy uzywasz tura to ciśnienie nie idzie na ciągnik, ale gdy puścisz joy to już podnosi.

Daj foto rozdzielacza tura.

chyba, że oleju masz mało, bo ten tur troche łyka oleje w siebie.

Edytowane przez czesio200
Odnośnik do komentarza

podlaczylem inaczej to tur podnosi jak wscisne wajche od wyjsc hydrauliczny a wieszaki wtedy stoja popuszcze yoja to wieszaki ida w góre. ja mam inaczej jak w proxie 90 bo tam idzie za filtrem zaraz wpiecie ja wpiałem pod pompe na trójnik zeby olej szedl tu i tu najlepiej jakby jakis uzytkownik proxy 65 75 85 podpowiedzial

Odnośnik do komentarza

Tak za filtrem wpiecie i wtedy zasilanie idzie na tura i dopiero powrotem przez tuleje cisnieniowa wraca na ciagnik. I tak jest prawidlowo. Jesli masz zasilanie przez rozdzielacz ciagnika to musisz ciśnienie puszczać wajcha.

Odnośnik do komentarza
czesio200 napisał:

No to masz zasilanie przez rozdzielacz a powinno być z pompy prosto.

tak bo przemienilem myslalem ze cos wskuram a musze wrócić jak bylo

Odnośnik do komentarza

Kiedyś tak montowali idąc na łatwiznę i wpinając się w wyjścia z tylu. Ale lepiej to chodzi bezposrednio z pompy.

Odnośnik do komentarza

nie. dałeś trójnik na zasilaniu a to tak nie działa. musiałbyś dać dzielnik strumienia. Ale najlepiej zrób tak jak ja mam.

Odnośnik do komentarza

juz sie pogubilem ale to tak bez zadnego trójnika prosto z pompy jak bylo podlączone zasilanie to podnosnik nie reagowal dopiero jak yojem opuscilem ladowacz podniosly sie wieszaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v