Wysłodki
 

Wysłodki

  • 8834 wyświetleń

Suche (melasowane) po namoczeniu jedzą, a mokrymi tylko 1/3 była zainteresowana :P 






Rekomendowane komentarze

Gość marekfarmer

Napisano

  • Gość marekfarmer

Powoli  się    przyzwyczają 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kopermaciek
  • 33 177

Nie daj panie porownać przyzmę wysłodków łopatami. Ja 3 składy w tym roku wziałem też z poczatku nie jadły a teraz tylko dawaj

    • Thanks 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • radekz200
  • 1538 5401

Ile płaciłeś za patelnie? Do mnie tez ma przyjechać w tym tygodniu 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość
Wziąłem kiedyś belę wysłodek, bo do transportu z agroloku brakowało i długo się przyzwyczajały. Tonę skarmiłem jakoś jako dodatek, ale jeszcze się wtedy nie przyzwyczaiły jak powinny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 8490 22339

nauczą się spokojnie

Pamiętasz jak z melasą?

Po ile brałeś i lie km od cukrowni?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • MODERATOR FORUM
  • danielhaker
  • 3142 16183

218km do Werbkowic, równe 2tys za skład. Pamiętam pamiętam, po kilku tygodniach ta najbardziej oporna stała i czekała na melasę :P 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 8490 22339

na taką odległość cena fajna, przez cukrownie brałeś czy od prywatnego?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • R3mik10520
  • 63 748

Brane od Czerskiego? Kolega u niego za kierowcę robi i tylko w kolejkach stoi xD 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • MODERATOR FORUM
  • danielhaker
  • 3142 16183

Sołtys, nie, od prywatnego przewoźnika. Tylko 3 tygodnie musiałem poczekać
@R3mik10520 to pewnie i po moje stał :P 

Radek, ale pewnie i kilometrów masz więcej do cukrowni?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 409 11101

Za tak kase to  chyba za darmo te wysładki wział  lub ma za***isty powrót  :)   U nas 2tys  z Krasnegostawu 140km w jedna strone  i to nie ma rewelacji  jesli chodzi o zarobek z kursu zostaje moze 300zł. Werbkowice maja tansze  wysłodki o 300zł na aucie ale  znowu dalej o 50km w jedna strone  i na jedno wychodzi. Te kolejki to jest masakra  po 15 godzin czasmi jak sie zle trafi. 

Na Wisniew 2200,  Siedlce 2300, Paprotnia 2400, Sokołow 2500 i klientów nie brakuje kolejka zapisana na 2 tygodnie  :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • supermichal13
  • 272 2702

My woziliśmy wysłodki  z Werbkowic  po 1700zł gdzieś około 230km do cukrowni mamy. ;)

Ale po przywiezieniu 4 składów zrezygnowalislimy z transportu wysłodek z powodu długiego stania w kolejce. 😓

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • MODERATOR FORUM
  • danielhaker
  • 3142 16183

No wcale się nie dziwię, bo zamiast za darmo stać można w tym czasie coś wieźć ;) Podobno najmniejsze kolejki są w weekendy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 8490 22339

do mnie wczoraj i w piątek dojechały 3 transporty po promocyjnej cenie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 409 11101

supermichal13 napisał:

My woziliśmy wysłodki  z Werbkowic  po 1700zł gdzieś około 230km do cukrowni mamy. ;)

Ale po przywiezieniu 4 składów zrezygnowalislimy z transportu wysłodek z powodu długiego stania w kolejce. 😓

230km w jedną stronę i na pusto jechaliscie do werbkowic?? Za 1700 to po ile za wyslodki placiliscie? Ja woże cały czas z Krasnegostawu na zmianę z kier. W sobotę i niedziele to robię po 2 kursy po 300km jeden i to po legalu. W tygodniu po jednym ale dalsze trasy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • supermichal13
  • 272 2702

Jedziemy z węglem do Krasnegostawu lub do Chełma a potem do Werbkowic po wysłodki.

Za 26 ton płaciłem 700zł.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 409 11101
W tym roku promocja? W okolicach lubelskie, mazowieckie droższe to chyba nie były.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 409 11101

Nie bardzo wiem o co chodzi, ale powiem ci jak liczy cukrownia. Na 25t suchych trzeba 1050-1100 ton mokrych. Około 17 patelni na jedną patelke suchych. Jeśli pisałeś o przelicznik po jakim płacisz za mokre to zależy on od suchej masy. W tej chwili w krasnystawię na 26t trzeba około 60ton netto II i płacisz za te 60 a sucha masa na papierze waha się 22-24%

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj