Skocz do zawartości

Stodoła



Roku nawet nie miała.. :( Wraz z nią zawartość równiez..
  • Sad 1



Rekomendowane komentarze

Nie był to może samozapłon siana?, po wcześniejszych zdjęciach widać zbierałeś szybko siano z I pokosu (młoda nie wykłoszona trawa ciężko się suszy) może jakieś nie było do końca dosuszone (trawa z wilgotnego dołka lub zacienionego brzegu lasu itp.), mogła wystarczyć jedna bela z wilgotną trawą, którą się grzała i była ustawiona ciasno w stercie w stodole, schowana za innymi suchszymi belami.

Wyrazy współczucia Piotr :( Człowiek się narobił tyle czasu żeby postawić i był budynek na lata a wystarczyło parę chwil i jak czar prysł.

Jak nie było instalacji a siano się wcześniej nie grzało więc można podejrzewać że ktoś podpalił,patrząc tak ostatnie 2 lata fajnie szybko się rozwinąłeś  a zawistność ludzka nie za granic -_-


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v