Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

Oczywiście. Pierwszą rzeczą jest skrzynia biegów 30km/h, sterowanie TUZ - w starym DF Dx4.50 było jakoś poręczniej i estetyczniej zrobione. Brak roletki na przednią szybę oraz dach. Nie ma też barwionych szyb. Szerokie drzwi niby fajna sprawa ale ich jakośc/wytrzymałośc budzi moje obawy.

Nie podoba mi się tez plastikowa do bólu podsufitka oraz ten worek pod kierownicą.

Obawy tez mam przed tym silnikiem bo różnie się o nich słyszy...

Ogólnie w tym jak w tym ale w C-382 powinni dac opcję montażu EHR oraz skrzyni 24/24 z półbiegami (takie jak np: w MF 3600).

 

Nowe Belarusy też to części mają jak z plastiku no ale trochę tańszy i łatwiejszy w obsłudze... :) jedyną dobra opcją to jest import z rosji produkowanych na kraj czyli tzw 'golasy' w kolorze niebieskim to są naj wytrzymalsze wersje belarusów, a co do ursusa to od 2000r to bardziewia klepane pod jedno kopyto... także sorry lepiej kupić zachodnią używke niż z tym sie męczyć :D

To ty masz i sąsiad ma? Ja szczerze przyznam że nie widziałem jeszcze tego ciągnika w polu/na podwórku u nikogo z okolicy choc zainteresowanie jest nimi duże.

Nowe Belarusy to też nie jakaś wielka rewelacja, konstrukcja półwiekowa, oszczędności na materiale (względem starych MTZ) i cena z kosmosu jak za to wszystko. Belarusa było najlepiej kupic przed końcem 2010r wtedy jeszcze ceny były adekwatne do produktu który sie otrzymywało. Dzisiaj ceny sa stanowczo przesadzone. Moim zdaniem najepsza opcją jest zakup starego rocznika - czasem ktoś sprowadzi z 2013 czy 2014 za sporo mniejsze pieniądze niż nowy a technicznie niczym sie nie różni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v