Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Dyskowe

Pottinger Novadisc 305

Odczepiona na łące bo podczas transportu wyskoczyła mi z lewego CBM :huh: I się obaliła na bok <_< , naszczęście było to na łące gdzie jest miękko.

Zaloguj się, aby obserwować  


6 komentarzy

Rekomendowane komentarze

No nieżle aż strach myślęć co by było jak by siena drodze wypieła pewnie by się poważnie uszkodziła tojakieś te cbm-y zetora złabe albo ten jakiś wadliwy bo jeszcze takiej historii nie słyszałem :blink:

czyli kosiarkę miałeś postawioną do pionu i przewóciła się na bok???co stało się z drugim hakiem???nie urwałeś czegoś???szcęście w nieszczęści, ze to łąka a nie ulica...

Jechałem sobie wolno czyli dwujką i jadłem kanapke, nagle łupło i kosiarka wisi tak na ukos. CBM był normalnie zamknięty po tym jak się to stało. Na szczęście nic się nie urwało, tylko przy jabłku pękł kołnierz bo się zaparł o ramę kosiarki. Samo doprowadzenie do stanu maszyny polegało na jej rozłożeniu, ale przy takim przechyle nie mogłem jej odbezpieczyć i sprawa oparła się o kołek i lewarek kolejowy i jak ją rozłożyłem to musiałem odczepić ją.

Co do przyczyny to mógł być zbyt duży nacisk boczny, a ja jeszcze ją żeby się lepiej kosiło przestawiłem na prawo bardziej, tu na zdjęciu te siwe bolce są już w pozycji takiej jak kosiłem rok temu. Szczęście w nieszczęściu że stało to się na łące bo nikogo nie uszkodziłem no i maszyna jest cała, bo na asfalcie bym ją potrzaskał jak nic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×