Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

Zapiepsza 60 km/h. ;) Bo ma skrzynie od 40 i silnik 3p wysoko borotowy. Ciągnik jest po kapitanym remącie. Niedługo bedzie miał mową maske i kabine... A tak to jest za***isty.Włożyłem tura bo mam baloty i nie miałem jak ich wożić. Nie chciał podnośić to włożyłem pompe od zetora i na małych obrotach śmiga.. Dzisiaj wieczorkiem powrzucam focie więc zapraszam do oglądania... :D

no serio...... Może 60 to nie ale 55 leci napewno......

 

To uważaj na fotoradary :lol:

 

Moęe mieć nawet 2 skrzynie i tyle nie poleci. Co niektórzy to na prawdę przesadzają. Wiesz a mój Janek jedzie tylko 41 km/h i w życiu nie doczekam się żeby mnie jakaś 60-ka czy coś pochodnego wyprzedziło :P

 

Tak od 40 jak i Perkinsa nie są wysokoobrotowe, w jednym i drugim +- 2500 obr/min to praktycznie maks

 

@lukasz16s -Ty ze swoim Jankiem też przeginasz, regulowane felgi z przodu więc nie idzie powyżej 40 km/h. Po II to nawet opcjonalnie nie mógł 6220 tyle jechać.

heh 40km/h moze leciec ale nie wiecej :P ja mam C-360 ze zwolnicami od C-4011/C-355 i kołami 9X36 i tez krzyku narobiłem ze mi 40km/h leci, ale to tylko sie tak zdaje -naprawdę to pewnie leci około 35km/h ;)

 

Ja sie dziwie ze przy takiej prędkości ta maska Ci nie odpadła -maluchem jak sie jedzie to przy 60km/h rzuca jak kota po zsiadłym mleku :lol:

Mam te opony od nieco ponad miesiąca, kosztowały po 600zł/szt

Gdybym to ja kupował opony do 3P, to by pewnie były jakieś radialki, ale ojciec zdecydował się kupić nalewki ze względu na cenę i malejącą rolę C-360-P w gospodarstwie.

Opony wyglądają dość dobrze, uciąg jest lepszy niż na łysych radialkach :P i podczas jazdy nie trzęsie ciągnikiem, więc narazie źle nie jest :) A jak będzie z trwałością to czas pokaże...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v