Skocz do zawartości

wisera

Na wstępie prosił bym aby moderator zaakceptował to zdjęcie, bo ono jest bardzo ważne (czytaj opis)!
Jeden z użytkowników pod poprzednim zdjęciem napisał że mam lekkie pióro i poradził abym stworzył bloga i pisał o życiu na wsi, na co drugi użytkownik odpisał, że w tych moich historyjkach to się ciężko połapać. Moje historie nie są wcale trudne do zrozumienia, po prostu przeczytajcie je wolnie, czasami nawet dwa razy i się połapiecie w nich ;) Trudność może też polegać na tym, że w się w tych wujkach nie możecie połapać, ale to mniejsza o to :)
Po drugie. Ciągniki gospodarzą na 30ha w co się wlicza 2ha naszych łąk, i 8ha dzierżawy oraz pozostałe ha wuja.
Po trzecie.
Proszę nie pisać mi, że te ciągniki nadają się tylko do huty. O tym czy ciągnik nadaje się do huty nie decyduje wiek czy komfort pracy, lecz brak funkcjonalności i awaryjność ;) I do osób, które nie wstawiły zdjęcia swojego ciągnika proszę nie pisać mi pod moimi zdjęciami że komentarzy typu: "Ty to masz traktory na złom się nadające, jak ty tym jeździsz, moje są 100razy lepsze od twojego." bo te osoby tylko się kompromitują w ten sposób.
Po czwarte.
Proszę już więcej nie dawać komentarzy typu: "babci, siostry,brata,wujek, prababki tym pewnie jeździł" bo to nudne i denerwujące już jest ponad to robi tylko spam.

Na koniec, chciałem wszystkich przeprosić, za to że czasami was bajerowałem z niektórymi historyjkami (np. z tymi 3 kołami robionymi 3P ), mam nadzieje że się nie gniewacie ;)
Ale muszę powiedzieć, że niektóre historii były prawdziwe (np. ta w której opisywałem jak chcieli zamienić przydział z 3P na T25), tak więc nie wszystkie były wymyślone.
A no i jeszcze chciałem powiedzieć, że tylko nie wielka część z was ma swoje gospodarstwa, w większości użytkowników to ich ojcowie lub dziadkowie mają gospodarstwa, ale nie oni sami ;)
Można wnosić krytykę, proszę bardzo, ale tylko te osoby co nie zawiniły na forum czyli: nie wychwalały się maszynami nie wstawiając ich zdjęć, nie obrażały, nie kłamały ;)
"Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień" ;)
Jeszcze raz wszystkich przepraszam :)
(Komentować mogą osoby, które przeczytały opis w całości)

Co widzimy na zdjęciu Ursus C-330?

Ursus C-330 to lekki ciągnik rolniczy produkowany w latach 1967–1987, wyposażony w dwucylindrowy silnik wysokoprężny Ursus Z-4001 o pojemności 1,96 l i mocy około 30 KM, współpracujący z mechaniczną skrzynią biegów 6 2. Masa własna ciągnika na poziomie ok. 1900 kg zapewnia dobrą przyczepność podczas typowych prac gospodarskich, takich jak transport, lekkie prace uprawowe czy obsługa niewielkich maszyn zaczepianych. Na zdjęciu C-330 współpracuje z wałem uprawowym, co dobrze wykorzystuje prosty, ale funkcjonalny trójpunktowy układ zawieszenia TUZ o udźwigu rzędu 800–900 kg, wystarczającym do agregowania narzędzi do uprawy przedsiewnej na małych i średnich gospodarstwach. Prosta konstrukcja, niskie zużycie paliwa oraz dostępność części sprawiają, że używane Ursusy C-330 nadal osiągają przybliżone ceny rynkowe w Polsce na poziomie 15–30 tys. zł w zależności od stanu technicznego i wyposażenia.

  • Like 1



Rekomendowane komentarze

Czytajac nie ktore komentarze to można nawet do matury sie przygotować heh ;)

Panowie dajcie spokój już chłopak przyznał sie do błędu i troche wyraził skruche ;)

Bo jak @up gdzieś daleko napisał, mozliwe ze jeszcze nie ktorzy z was czekają z rana na gimbusa i to czesto widać po komentarzach...

Bo taka jest prawda i jak czytam czasem forum to masakra ale nie wnikam kto ile ma lat i co tu robi

Tu kazdy moze sie wypowiedziec mlody czy stary

Ale prosze z sensem i nie klucic sie

Pożyjemy zobaczymy. Zgadza się się niektóre osoby na tym forum są na etapie późnej podstawówki ewentualnie gimnazjum , natknąłem się na tego typu akcje , w których tak się dzieci przechwalają co to oni nie robią a robią tyle ,że dużo mówią tylko  spotkałem takie zachowanie zanim miałem konto na Agrofoto a przeglądałem takie coś z 7 lat


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v